coco

Když si jdete koupit játra, kupujete si játra nebo játro?

Doplňuji:
Pro Salvaje: viděla,ale jsem ve věku,kdy si začínám h***o pamatovat:D

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já kupuji játra …třeba 1/2kg jater

Další odpovědi
led

My Slováci si v Čechách dáme játra, nie játro.

iceT

Játra,především kuřecí,jelikož kdybych chtěla 1 kuřecí játro,tak se doma asi moc nenajíme:-)

dědapetr

Já kupuji játra, nejsem Babica.

Salvaje

Neviděla jste Básníky? Jak to Mirečkovi Štěpán vysvětloval??? :D

Terryle

Játra – buď na váhu, nebo „tamten kus jater, hned vedle té šunky, tenhle ne, jo, tamten“ :) .
Játro ne, stejně jako bych nechtěla futro ke dveřím…

Pralinka1979

játra 🙂