posahanek

když si holka s černými vlasy namaluje celé viditelné části hlavy zepředu modře Jak vypadá??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pájo

Hezký

Asi jako přebarvená Šmoulinka ;)

Takže.. konec srandy, umýt a do školy!
:D

Další odpovědi
Drap

Příšerně

Bez ohledu na barvu vlasů vpadá děsně blbě.

Deli

Příšerně

Asi jako Avatar, prostě pošahaně 🙂

RQLM

Hezký

Když k tomu přidá i dobrý styl oblékání, je to bezva!

arygnoc

Jde to

už začali maškarní?

diawoman98

Příšerně

Elo dávej bacha!

quentos

Příšerně

DDarent

Hezký

Meropa

Hezký

baghira

Jde to

Ale záleží i na situaci, jestli je to maškarní kostým nebo jestli tak jde třeba do práce, za přepážku v bance :)

samicek333

Příšerně

Myslím, že jak debil, tohle jsm ještě neviděla, ale je hrozný, když si nabarví už jen oční víčka sitě modrou barvou, jak má pak vipadat s celým obličejem.

baghira

Dej fotku!!

posahanek

Já nevím já se jí musím zeptat a uvidím ale jestli máte facebook tak je to Lucie Orlová

quentos

jako tahle? http://www.fa­cebook.com/pro­file.php?id=1000­01046884225

no tak ta je celá modrá a vypadá vskutku příšerně :{DD>

posahanek

Já mám pocit že vypadá příšerně s jakým koliv stylem oblíkáni a ještě k tomu s jejím!!!!!!!