Avatar uživatele
mosoj

Když si dvá tykají křestním jménem , měli by znát své křestní jména navzájem?

Doplňuji:
Dobře asi se shodneme že by se měli obá znát křestním jménem. Proč mně mowla tedy oslovuje křestním jménem , nikoliv nickem. Nikdy jsem mu ho neřekl a já jeho neznám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, bolak, gagaga před 3473 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Pokud se potkají osobně, tak určitě ano, je divné tykat někomu, koho vlastně neznám.

Pokud se potkají pouze na internetu, tak si myslím, že jméno není potřeba, stačí nik. Já také nevím jak se jmenuješ a tykáme si:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Nějak nerozumím..
Pokud si dva tykají křestním jménem, tak přece musí oba dva křestní jméno svého protějšku již znát -:)
P.S.: Ale leckde je i možné tykání bez znalosti křestních jmen.
Doplňuji:
Tak to se musíš brachu ptát jeho, my to nevíme.

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
Banán88

radsi vykam :) s krestnim jmenem to jde taky a je to v pohode vykani, udrzuje to stale prijemny odstup…
Doplňuji:
mosoj:
:D :D :D :D tak tim doplnenim jsi me fakt pobavil

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč jsi tedy někde uváděl své křestní jméno, pokud nechceš, aby Tě někdo oslovoval křestním jménem, ale jen nickem ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

A proč se mowly prostě nezeptáte přímo?
😁
Hele, něco Vám vysvětlím…

  1. fakt mi nejde o body (jinak bych se „zlatého“ nicku asi nevzdal, že)
  2. divil byste se, co vše o Vás vím – a to z legálních zdrojů
  3. vadilo mi, jak jste se navážel do mowly, který vám v podstatě nic neudělal, takže jsem se rozhodl Vás trošku znejistit, což se mi, evidentně, podařilo
  4. včera jsem jednomu kamarádovi v mailu napsal, cituji „Mosoj … jinak je to poměrně vzdělaný a docela chytrý chlap“, ale taky „mne prostě sere“

___
Pokud mne přestanete dožírat, nebudu dožírat já Vás.
😉
Mimochodem, na internetu se pohybuju od dob, kdy to byl ještě FidoNet – a automaticky běžným lidem, které ´tam´-´tady´ potkám, tykám, prostě a jednoduše to patří k Netiketě. Vykám jen naprosto výjimečným jedincům, zejména těm, od kterých sám nechci tykání přijmout – od nyní jste to i Vy.
Jo – a to křestní.
No – neřeknu.
😉
Ještě jste mi neodpověděl na dotaz ohledně Vašeho vojenkého působení (to legálně pravděpodobně nezjistím a porušit kvůli takové prkotině zákon se mi zase nechce).
___
Kuk.
___
BTW – tím Doplněním jste to krásně ´zabil´, tu druhou větu jakoby psalo dítě v mateřince – ´paní učitelko, on mi nadává´…
ROFL

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Podívej se. Je mně úplně jedno kde šmejdíš jako STbák. Já se nemám za co stydět. Nicméně nic tě neopravňuje na tomto serveru ani nikde jinde, to co zjistíš ventilovat.

před 3473 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

…„Já se nemám za co stydět.“…
Mno, o tom si dovolím čím dál více pochybovat – jinak bezdůvodná agrese patří k základním projevům stresu či strachu (že bych ještě zapátral??).
😁
Jak už jsem psal, vše, co o Vás, aspoň prozatím, vím, pochází z legálních zdrojů, ponejvíce zo toho, co jste o sobě kde prozradil Vy sám.
Fakt se bavím.

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

zzzzz neodobočuj , tak otázka nezněla. Já nebo ty si tykáme křestním jménem ? O tom nevím .

před 3473 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jde o to že jeden druhému tyká křestním jménem a ten druhý neví jak se ten první jmenuje. Tak zněla otázka.

před 3473 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tak to se bude muset ten druhý toho prvního zeptat, jak se jmenuje:-)

před 3473 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek