mosoj

Když si dvá tykají křestním jménem , měli by znát své křestní jména navzájem?

Doplňuji:
Dobře asi se shodneme že by se měli obá znát křestním jménem. Proč mně mowla tedy oslovuje křestním jménem , nikoliv nickem. Nikdy jsem mu ho neřekl a já jeho neznám.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud se potkají osobně, tak určitě ano, je divné tykat někomu, koho vlastně neznám.

Pokud se potkají pouze na internetu, tak si myslím, že jméno není potřeba, stačí nik. Já také nevím jak se jmenuješ a tykáme si:-)

Další odpovědi
beer

Nějak nerozumím..
Pokud si dva tykají křestním jménem, tak přece musí oba dva křestní jméno svého protějšku již znát -:)
P.S.: Ale leckde je i možné tykání bez znalosti křestních jmen.
Doplňuji:
Tak to se musíš brachu ptát jeho, my to nevíme.

Banán88

radsi vykam :) s krestnim jmenem to jde taky a je to v pohode vykani, udrzuje to stale prijemny odstup…
Doplňuji:
mosoj:
:D :D :D :D tak tim doplnenim jsi me fakt pobavil

marci1

Proč jsi tedy někde uváděl své křestní jméno, pokud nechceš, aby Tě někdo oslovoval křestním jménem, ale jen nickem ? 🙂

gecco

A proč se mowly prostě nezeptáte přímo?
😁
Hele, něco Vám vysvětlím…

  1. fakt mi nejde o body (jinak bych se „zlatého“ nicku asi nevzdal, že)
  2. divil byste se, co vše o Vás vím – a to z legálních zdrojů
  3. vadilo mi, jak jste se navážel do mowly, který vám v podstatě nic neudělal, takže jsem se rozhodl Vás trošku znejistit, což se mi, evidentně, podařilo
  4. včera jsem jednomu kamarádovi v mailu napsal, cituji „Mosoj … jinak je to poměrně vzdělaný a docela chytrý chlap“, ale taky „mne prostě sere“

___
Pokud mne přestanete dožírat, nebudu dožírat já Vás.
😉
Mimochodem, na internetu se pohybuju od dob, kdy to byl ještě FidoNet – a automaticky běžným lidem, které ´tam´-´tady´ potkám, tykám, prostě a jednoduše to patří k Netiketě. Vykám jen naprosto výjimečným jedincům, zejména těm, od kterých sám nechci tykání přijmout – od nyní jste to i Vy.
Jo – a to křestní.
No – neřeknu.
😉
Ještě jste mi neodpověděl na dotaz ohledně Vašeho vojenkého působení (to legálně pravděpodobně nezjistím a porušit kvůli takové prkotině zákon se mi zase nechce).
___
Kuk.
___
BTW – tím Doplněním jste to krásně ´zabil´, tu druhou větu jakoby psalo dítě v mateřince – ´paní učitelko, on mi nadává´…
ROFL

mosoj

Podívej se. Je mně úplně jedno kde šmejdíš jako STbák. Já se nemám za co stydět. Nicméně nic tě neopravňuje na tomto serveru ani nikde jinde, to co zjistíš ventilovat.

gecco

…„Já se nemám za co stydět.“…
Mno, o tom si dovolím čím dál více pochybovat – jinak bezdůvodná agrese patří k základním projevům stresu či strachu (že bych ještě zapátral??).
😁
Jak už jsem psal, vše, co o Vás, aspoň prozatím, vím, pochází z legálních zdrojů, ponejvíce zo toho, co jste o sobě kde prozradil Vy sám.
Fakt se bavím.

mosoj

zzzzz neodobočuj , tak otázka nezněla. Já nebo ty si tykáme křestním jménem ? O tom nevím .

mosoj

Jde o to že jeden druhému tyká křestním jménem a ten druhý neví jak se ten první jmenuje. Tak zněla otázka.

zzzzz

Tak to se bude muset ten druhý toho prvního zeptat, jak se jmenuje:-)