adri26

Když si definitivně zruším účet na fb,smaže se i takový ten facebook email?

Odpovědi
ivzez

Před zrušením účtu na FB si zřiďte „spamový e-mail“
jenom pro registrace a nahraďte jím e-mail, který
jste na FB zadala, původní e-mail smažte.

Postupně vymažte všechny zadané údaje, které Vám FB povolí smazat.
Potom smažte všechny fotky, odhlašte se ze všech stránek a skupin
a vymažte, případně zablokujte všechny přátele.
Asi za týden až 10 dnů zkontrolujte, co vše je ve Vašem účtu viditelné.
Budete-li s výsledkem spokojena, pak teprve účet trvale zrušte.

Zrušit by se mělo všechno včetně toho e-mailu,
ale jak známo, považuje FB vše, co do něj uživatelé vloží,
za svůj majetek.

Teoreticky byste neměla být po zrušení účtu na FB k vyhledání,
ale prakticky si FB všechno o Vás někde uchová …