Avatar uživatele
hippeace

když si dávám písně do MP3 přehravače tak je tam dávám v pořadí jak jdou za sebou a když pak hledám písen v MP3 pře. tak

ji nemůžu najít protože tam jsou ty písně přeházené už jsem zkoušela to znovu rovnat ale když mp3 přeh. připojím a otevřu tak tam jsou ty písně poskládané správně
Doplňuji:
písně mám nazvané tak jak jsou z knihovny Windows media player 01 Stopa 01 02 stopa 02 atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? terry, iceT, chudst, barnajka před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Zkus si upravit tagy (popisky či názvy) tak, že jim předřadíš čísla podle požadovaného pořadí jejich přehrávání.
Nejdřív si ale zkontroluj, jestli nemáš na aparátku nastavené náhodné přehrávání. To pak na jakkoli předepsané pořadí nehledí a volí ho opravdu náhodně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Viz Děda Louna, pokud nemate zapnuto nahodne prehravani, tak jen k tem tagum doplnim svuj mensi poznatek: ve Windows jsem nikdy neprisel na to, jak to upravovat hromadne. Po dlouhem hledani jsem nasel program mp3tag – hromadna editace tagu. Stahnete ho zde: http://www.mp3tag­.de/en/downlo­ad.html (podporuje i cestinu).

(Tag = ‚umisteni poradi pisnicky‘.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Mě to dělá taky. A nezjistila jsem proč. Přehrávání mám nastavené správně. Zkoušela jsem upravit i názvy.
Mám MP3 Sencor a TakeMS a dělají to oba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

já to mám v mp3 seřazené abecedně, to jak si to zařadím v počítači na to nemá vliv

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek