hippeace

když si dávám písně do MP3 přehravače tak je tam dávám v pořadí jak jdou za sebou a když pak hledám písen v MP3 pře. tak

ji nemůžu najít protože tam jsou ty písně přeházené už jsem zkoušela to znovu rovnat ale když mp3 přeh. připojím a otevřu tak tam jsou ty písně poskládané správně
Doplňuji:
písně mám nazvané tak jak jsou z knihovny Windows media player 01 Stopa 01 02 stopa 02 atd…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zkus si upravit tagy (popisky či názvy) tak, že jim předřadíš čísla podle požadovaného pořadí jejich přehrávání.
Nejdřív si ale zkontroluj, jestli nemáš na aparátku nastavené náhodné přehrávání. To pak na jakkoli předepsané pořadí nehledí a volí ho opravdu náhodně.

Další odpovědi
chudst

Viz Děda Louna, pokud nemate zapnuto nahodne prehravani, tak jen k tem tagum doplnim svuj mensi poznatek: ve Windows jsem nikdy neprisel na to, jak to upravovat hromadne. Po dlouhem hledani jsem nasel program mp3tag – hromadna editace tagu. Stahnete ho zde: http://www.mp3tag­.de/en/downlo­ad.html (podporuje i cestinu).

(Tag = ‚umisteni poradi pisnicky‘.)

terry

Mě to dělá taky. A nezjistila jsem proč. Přehrávání mám nastavené správně. Zkoušela jsem upravit i názvy.
Mám MP3 Sencor a TakeMS a dělají to oba.

Ella

já to mám v mp3 seřazené abecedně, to jak si to zařadím v počítači na to nemá vliv