Když si dáte nějakou stránku do oblíbených, měníte název, nebo potom spekulujete, co to je?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Taky nechávám původní název, ještě se mi nestalo, že bych nevěděl, o co jde.

Další odpovědi
cochee

Kontroluju název, většinou to měnit nemusím.

ivzez

Někdy měním, jindy ne – podle toho, jak výstižný název autor použil.
Ale hlavně už při ukládání třídím do složek, jinak bych se v záložkách už nevyznala…

anonym

Nechávám původní název,pamatuju si to.