Pokročilý

když si dám tuk na pokožku, může se mi dostat do kůže když se vsákne ?

Doplňuji:
a můžu jakoby malinko tloustnout ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne. Kůže je sice největší orgán, ale neumí trávit - od toho máme trávicí soustavu. Ta štěpí potravu na tuky, sacharidy, proteiny, etc. a podle objemu jejího příjmu se tělo "tvaruje". Je ale pravda, že kůží se vstřebávají účinné látky - třeba i hormony a pokud jsou to kortikoidy, u těch se jako nežádoucí účinek uvádí i přibývání na váze. Někde jsem ale četla, že "jen" způsobují nadměrnou chuť k jídlu, takže samy o sobě jsou prý neškodné. No, nevim.
Ale neboj se olejů a krémů co do kosmetických účelů. Abys ztloustla, musela bys je baštit. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

přes ponožku se ti do kůže dostane.Ale kam šlápneš tam bude mastná stopa.

No proto se to dělá, aby nebyla pokožka suchá, ale moc se po tom netloustne, věř mi, byla bych už jako sud :-))) Ty chceš ztloustnout?

Pokročilý

Asi takhle: stejně jako když se namažeš v zimě proti omrzlinám tučným krémem typu NIVEA tak stejně tak se ti vsákne například sádlo když se jím namažeš např. na ruce.. Takže ano dostane se do kůže :) A na tvou otázku jestli z toho můžeš tloustnout.. :D no jestli ti nevadí že stejně tak tloustneš nanášením make-upu nebo rtěnky na rty, tak tloustneš no, :-p samozřejmě

Pokročilý

Tak mužeš trochu par deka přibrat ale to vic přibereš když se vykoupeš bo nabotnaš vodou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.