terry

Když si dám k větrání u před.skla v autě ohřát párek, bude lépe ohřátý v mikrot.sáčku nebo v alobalu?

Jasně, že vím, že nebude horký. Ale pořád lepší, než úplně studený.

Doplňuji:
odpomass – jak to myslíš – syrový? Tys nikdy nejedla studený párek? Vždy jen ohřátý? Vždyť se nemusí vařit. Když ho chci teplý, není potřeba ho vařit, stačí ohřát.

A na motoru je to sice teplejší, ale nepraktické.

Na ventilaci je snídaně či sváča vždy při ruce 🙂.

V pondělí najedu na alobal. Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

V alobalu, hliník má lepší tepelnou vodivost.

Další odpovědi
hanulka11

já bych volila mikroten ,ale sama bych spíš snědla třeba banán nebo jablko

odpomass

Určitě alobal. Nicméně je to stejný, jako bys to jedla syrový…

TEREZA.B

Nejepší bude dát ho v alobalu na motor.

led

Prakticky odskúšané na vetráku klimatiky – kúrenie: vyhráva Alobal (Drap)

terry

Hanulko, párek k snídani, banák ke svačině 🙂. Oběd občas stíhám i teplý.

Damiana

terry: Tak teď přemýšlím, kde je v té dobrotě ke svačině překlep. První nebo poslední písmeno?:-))))):-D