Zvědavý

Když si člověk v 18-ti udělá řidičák skupiny B musí ještě někdy na „přeskoušení“ ??

„obnovu“ nebo nevím jak se tomu přesně říká ?? Nebo „když to člověk má tak to má“ ?
Doplňuji:
„18“ je jen příklad třeba i starší :)

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud o řidičák nepřijde (vybodování, těžký prohřešek, zdravotní stav…), „tak to má, když to má“…
😉

Další odpovědi
Hykam

Zatím ho má napořád, pokud jak píše gecco o něj nepříjde.
V lednu jsem byl na školení na profesák a údajně se uvažuje o přezkoušení při výměně řidičáku a to pro všechny řidiče, nejen pro profesionály. Jestli to ale projde se neví.

cukrar

Na přezkoušení se nechodí.

Doplňuji:
Hykam, neuvažuje se, přesněji, v hospodě ano, na mdcr určitě ne.