bolak

Když si člověk stáhne z nějakejch oficiálních stránek software, kterej bude zavirovanej, může žádat odškodnění?

Pokud si někdo stáhne z oficiálních stránek nějakého softwaru s tím softwarem i virus, a ten virus mu způsobí škodu (smaže data, poničí hardware, rozbije zvonek u dvěří, prostě cokoliv) může způsobenou škodu poškozený na vlastníkovi stránky vymáhat?

Odpovědi
anonym

Ne! Jelikož KAŽDÁ společnost má v podmínkách že nezodpovídá za uložené data na jejich server a dále že tyto podmínky nabývají po vstoupení na stránku.

Michal Kole

já myslím, že jo.

když si koupíš na benzínce špatný benzín, tak taky můžeš požadovat náhradu škody na opravě auta.

anonym

Samozřejmě že můžeš. Otázka je, zda uspěješ.