Tw!st

Když si chci uložit film na Blu Ray disku do mého PC…

Dobrý den, mám pár Blu Ray disků s filmama a chci si je uložit do PC tak jsem dal tento počítač, na ten BD jsem dal kopírovat a zkopíroval jsem do PC, divil jsem se že to má 55GB a až se to dokopírovalo tak tam byla složka souborů a v ní další složky, nevíte jak to udělat klasicky tak jako si to ostatní uloží v ± 15GB MKV ? nakonec jsem našel složku kde byl ten film rozpartovaný na několik částí a nějaká měla 1GB druhá zas 100MB a formát nebyl MKV. četl jsem že se to musí nějak překonvertovat. dělá se to obyčejně přes movie maker ? protože vždy když něco konvertuju přes movie maker tak mi připadá že video stratí na kvalitě. ještě poslední dotaz: nechápu proč to všeci konvertují do MKV a ne třeba AVI nebo tak. Je to tím že MKV je kvalitnější ? díky předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus FormatFactory http://www.pcfre­etime.com/

Další odpovědi
badisko

jen dopnim kolegu…zde je vice informaci o Format factory ..http://maga­zin.stahuj.cen­trum.cz/jedno­duchy-prevod-formatu-s-format-factory/
no jak jsi to ulozil do pC?..treba ashampoo burning studio free
ma moznost kopirovat Blu-ray do pc …jeste jsem to teda netestoval nemel jsem proc ale ..treba to tvuj problem vyresi …nez preformatujes 10 G tak u toho zesedivis natoz velikost jakou uvadis ty …