Martina44

Když si chci pustit film píše mi to, co je níže a nejde mi zvuk ..co mám dělat?:(

You nay need an additional audio recorder to play the soundrack of this file.
This file contains a track in the Dolby AC3 Audio (code „8192“) format. You may need to install a DirectShow decoder for this audio format in order to heat the soundtrack of this file.

Odpovědi
Alesh

Stáhni si a nainstaluj si viz zdroj a všechno ti pojede, já neměl nikdy problém s ničím.

Zdroj: http://www.free-codecs.com/dow­nload/ffdshow­.htm