moncl

Když si chcete nahrát film z tv,na co jej nahrajete.Já na VHS

Nejlepší odpověď
dudu

Na DVD Recordér

Nahrávám téměř každý film, který chci posléze shlédnout a to ze dvou důvodů:
a/ vystřihám reklamu abych se nenasí…
b/ zpravidla se během filmu nejméně jednou zamyslím, takže abych poznal celý film potřebuji i několik repríz.

Další odpovědi
pusinka50

Na pevný disk

Dudu – nejsi nar. v Panně nebo nemáš v numerologické mřížce víc devítek? Já se taky kolikrát u filmu zamyslím, ale bohužel nad něčím jiným, takže mi uteče děj, to dělaj ty 3 devítky v mé numerologické mřížce a znamení Panny:-)… Řekněte, JAK vystříháte z filmu reklamy, pomocí čeho????

quentos

Na DVD Recordér

nic jinýho mi nezbejvá. VHS nemám a na PC mi ze záhadných důvodů nejde zvuk

tom004

Na pevný disk

Mám externí,připojený přes USB.

Jikra

Na DVD Recordér

Děda Louda

Na USB

Nahrávám na flešku. Na trvalé úložiště ukládám až po editaci, tj. korekci začátku a konce, vystříhání reklam a upoutávek apod. Jelikož se není možné spolehnout na EPG, nahrávám v prvním kroku vždycky o něco víc, než je psáno v TV programech. Ukládám pak čistou verzi bez otravných přídavků.

briketka10

Na DVD Recordér

na DVD Recordér, kdyby mi fungovalo Uložto, tak si některý filmy stáhnu, dřív mi šlo,ale nyní nee, tak mi taky nic jinýho nezbejvá..

iceT

Na něco jiného?Na co?

Z tv na vhs už nenahrávám několik let.Raději se snažím film,který mě zaujal sehnat na dvd,nebo si ho obstarám jinak.

Ella

Na DVD Recordér

na pevný disk DVD rekordéru

Natee

Na pevný disk

Též na externí disk

Heřman

Na pevný disk

Heřman

Heřman: Myslíte přenosný disk a nebo ten co je v počítačí.