zjentek

když si 1× do roka zakouřím, vždy před cestou do Ostravy, abych tak nějak „připravil vnitřní klima“, dělám dobře?

..jako jestli takhle spíše zdravotně vytěžím (v dnešním klima), nebo prodělám. Ale fakt,vím, těžko se to takhle pozná, ale teď nežertuju .).).)
Doplňuji:
rocker- a kam bych s tím měl jezdit? .)

Nejlepší odpověď
Rocker

Neděláš dobře,že jezdíš do Ostravy:-)

Další odpovědi
charliesheep

Určitě víc škodí pobyt v OsTRAVĚ než pár neškodných šluků.Kašli na Ostravu,odboč dřív a zajedˇ si do Beskyd,nadýchej se čerstvého vzduchu,ten rozdíl poznáš…

cochee

Rockere, máš sice za odpovědí smajl, ale přesto mě tvoje odpověď jako Ostraváka celkem uráží. Ostrava je snad jaderně zamořená, nebo jaks to myslel, že zjentek nedělá dobře, když sem _jednou_za_rok_ je­de?