smoulinkaq

když sem koupila setobox tatovi mužu nainstalovat přes ten novy mu nainstalovat přes moji tv programy?

neumi to a po zapojeni do jeho tv by to měl nainstalované jde to tak? ale podle mě to tak nejde ale nevím to přesně

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud bydlíš zhruba ve stejném místě jako otec, pak ano, settopbox lze naladit pomocí tvé TV (ne přes ni, televize se na ladění nijak nepodílí). Pokud ale bydlíš daleko, pak je možné, že chytáš vysílání z jiného vysílače a otci by alespoň některé programy nejely.

Další odpovědi
Dochy

Ještě přidám jedno varování: Prodávají se, nebo se alespoň prodávali, také šmejdy, které ztrácí nastavení po ztrátě napájení. V tom případě by jakékoli přednastavení bylo zbytečné.

Mapel

Pokud to bude ze stejného vysílače tak ano.

Andre5000

Podle mého názoru by bylo lepší ty programy nainstalovat přímo u něj v bytě.