Oprah

Když se vaše děti společně fotí ve škole,je to pořád ta klasika sezení na lavici,nebo se už přešlo k něčemu.....

originálnější­mu.Máte doma také nějaké originální fotografie.Můžete mi to popsat,hledám inspiraci.

Nejlepší odpověď
Alesh

Cca před 15 lety na gymplu jsme se fotili 3× (asi proto, aby si fotograf vydělal). Jednou klasika na šířku, první řada sedí na židlích, další stojí. Druhá a třetí foto byla nějaká žertovná, jednou na výšku, jednou na šířku.