lukas.zmizik

když se vám zdá sen, že jste vyhráli nebo vydělali miliony, není to nefér, že se obudíte dřív než si něco koupíte?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak tohle se nikdy nezdálo. Ale dost často se mi stává, že se probudím v nejnevhodnější okamžik.

Další odpovědi
manon

Není – budíš se právě včas na to, aby sis zapsal ta výherní čísla nebo ten geniální podnikatelský záměr dřív, než to zapomeneš :) Tak příště… :)

Damiana

Mamon je nanic. Co teprve, když se ti zdá o sexu!:-)

led

Chvála Bohu za to! Aspoň on má rozum a stráži nás pred nešťastím…
Veď tej výhry by sme si ani neužili a už by pred nami stáli pekne v rade daniari, vydierači, príbuzní a priatelia (ale sa nám rozmnožili), podnikatelia so svojimi projektami…
Ozaj, nemá niekto požičať na zaplatenie dane z takej výhry?
No, radšej sa včas zobudím a dám si čaj s rohlíkom… :)

Conchus

Ale to je v pořádku, jinak bys neměl na zaplacení

Mad

Jéžiš, to je krásné spaní, ale ta realita po vzbuzení je drsná. Hlavně, když ten budík zvoní v 5 hod. Fujtajbl.....

Anett.S

A proč, když jdeš spát v poněkud podnapilém stavu, se ti zdá sen, o kterém ráno přemýšlíš – stalo se to včera nebo to byl jen sen? :D

manon

Damiana: Přiznávám, žes mne tím mamonem na chvíli zmátla :D Ono se to tady občas přehazuje manon-mamon :)

Damiana

Víš, že mě přesně tohle napadlo, když jsem to odeslala? Ale doufala jsem, že jsi pozorná čtenářka:-)

manon

Ale jo, úlek trval milisekundy :)

Damiana

🙂