ReHu

Když se vám stane nějaká nepříjemnost, pomyslíte si, že to je odplata za něco?

Teď jsem si toiž po opožděném obědě šla udělat kafčo, zakopla jsem a polovinu mléka vylily. Tak mě napadlo – zaco?
Doplňuji:
Dala bych martině1 aspoň 5 bodíků, myslím, že si je zaslouží, ale otázku nechám ještě otevřenou.
To mě připomnělo jeden kolovací mail, kde se popísuje, jak to vypadá, když žena doma nic nedělá, jak si někteří mužové myslí:-).

Nejlepší odpověď
anonym

já včera připálila buchtu,tak doufejme že to je jen náhoda,jinak se budu bát trestu

Další odpovědi
rynek878

A jsme u toho,protože jsme lidé,tak děláme chyby,jinak to snad v životě ani nejde.Pokud toho je za jeden den moc,tak to už je asi „den blbec“,ale to už zde bylo.

led

odplata Tety Náhody za nešikovnosť, alebo nepozornosť

martina1

To si říkám už od června,za co mě kdo trestá?!!Naposledy včera,tomu zase říkám den blbec.Ráno se rozpadla namočená plína.Rozlepila se a všechen načůraný gel se vyvalil ven-a bylo ho opravdu mnoho.Malej v tom začal hrabat a já vo čtyřech lezla,abych to uklidila.Pak jsem šla taky vařit kafe a když jsem chtěla nasypat lžičku do hrnku,tak jsem se netrefila a zrníčka byla všude.Do třetice si má dcerka vzala šťávu,že si udělá pití a nechala otevřenou láhev na stole.Malej přišel a sirup byl po celém obýváků,chodbě a pokojíčku,pro­tože,než sem vše po kolenou vytřela,tak to rozťapal.A to vše během hodiny,co se děti vzbudily a manžel přijel z práce.Opravdu také nevím co jsem komu udělala???::::
Doplňuji:
ay

verka

Já si to občas myslím. Ale funguje to i obráceně. Věřím na koloběh dobrých skutků.

pondělí

za to ,že špatně uklízíš,a nebo nedokonale děláte uklidové práce.

martina1

Chtěla jsem doplnit odpověď a poděkovat vám za"soucit",ale můj 14ti měsíční kluk byl rychlejší:-)