Když se vám nechce psát odpověď ale otázka která má pro vás význam, udělíte jí hvězdičku?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja to delam,nebot jsou temata o kterych nemam vedomosti, ci jsou pro mne zajimave.

Další odpovědi
panenka

Já pokud znám odpověd odpovím a pokud je Otázka zajímavá tak jí dám i hvězdičku.

ReHu

Jasně, mám za to, že pro to se to dělá.
Nebo když bych se odpévědí opakovala.

Jahoda

Hvězdyčky uděluji často a ráda 😉

led

ano

Michal

Ne.

Fred

Ne. Udelenim hvezdicky se otazka zaradi mezi me zajimave, takze to vyuzivam jako takove ulozeni te otazky, abych se k ni snadno dostal. Kdyby to bylo nejak rozdelene, udeloval bych body jako pochvalu za zajimavou, ale takhle oznacuji jen to, co si chci ulozit. Obcas je mi to i trochu lito..