bolak

Když se v troubě peče kuře, a já jsem dostal příkaz, abych na to občas mrknul, co se ode mě očekává?

Já že před půl hodinou už jsem na to jednou mrknul, a před chvílí jsem na to mrknul znovu, tentokrát dokonce oběma očima, ale nijak zvlášť to nepomáhá. Spíš to tu pomalu začíná smrdět, asi jako když se pálí guma, tak si říkám, jestli to mrkání stačí…

Nejlepší odpověď
hanulka11

však ty dobře víš – obrátit nebo podlít trochu vody a pěkně, aby byla kůrčička do zlatova a nenechat tu dobrůtku spálit
Doplňuji:
nebo příště nasyp 1kg soli do pekáčku polož oprané kuře , přiklop a nemusíš se o nic starat po 1h vyjmeš a pochutnáváš si – je jako grilované

Další odpovědi
Bublinnka

Však to kuře nemá hlavu, to můžeš mrkat kolik chceš, stejně tě neuvidí. Zkus do něj šťouchnout :))

Natty*

Ta otázka je mi už od pohledu nepříjemná.
Jsi tak natvrdlý a necháš kuře spálit? Nebo jsi natolik líný a neochotný, že nepřivoláš osobu, jež ti dala pokyn, ať na kuře občas mrkneš? Zkus tedy zvednout svá víčka (jestli ti to neudělá potíže), potom pomalu zadek a nakonec celé tělo a kuře z trouby vyndej, jinak nedostaneš najíst!

Sůwa

Příště dej kuře péct do pečicího „rukávu“ a bude stačit mrkat na hodiny 🙂

anonym

Na tvojí situaci se hodí tibetské přísloví: Oči a žaludek nikdy nepoznají naplnění.

dudu

Děvčico nešťastná, pokud se tou pečinkou v troubě míníš i nadále kochat a pekáč tam ponechat třeba i do rána, odeber se do postele v botech a čekej zda tě z ní posléze s válečkem v ruce vyžena manželka nebo hasiči. Obojí může mít fatální následky! Jako starý ženáč bych raději bral ty hašiče.
Doplňuji:
Také dosud nechápu proč má paní včera večer hořce lkala a lomila rukama poté, co se večer vrátila domů a všude byla zima. Vždyť jsem celý den podle jejího příkazu přikládal do kotle a o tom jak mám postupovat, když tam nehoří nic neříkala?!

anonym

to tvé pečení mi až moc připomíná jeden krátkometrážní film, který jsem kdysi viděl v televizi.
Manželka se uvelebila do křesla a usnula, prostě si dala šlofíka a její manžel jí pomáhal. Na lístečku měl napsáno co má udělat a tak začal pracovat.
Nejprve tedy dle příkazu udělal sázená vejce-samozřejmě do květináče.
Následně autogenem svařil mléko.
S kaprem na modro to bylo horší, jelikož použil emailovou barvu a jaksi se při tom umazal. Ale nevadí, vzal škopek a zástěru vypral v ředidle. Mezitím se chodil po špičkách dívat zda manželka odpočívá.
Kam s ředidlem kde pral zástěru? No přece vylít do wc. A jelikož měl vše hotovo, tak si zasloužil taky odpočinek. Vzal noviny a šel si na to wc zapálit. Film končí jak sedí na komíně :D :D
Kdybyste náhodou někdo našel ten film, rád jej zhlédnu znova.

huxa

no bolaku, ty máš co říkat o opakování :P

očekává se od tebe, že to pohlídáš

BANAN93

:D Bolak 2500 bodu za posledních 30 dní to je jocker

sevos

To jsi teda chudák(bolák)

pusinka50

Já už jsem se bála, že se dneska nezasměju, ale tys mě bolaku nezklamal.:-D
I diskuze vtipná:-)

elektrikář

Ono se všechno musí umnět. A pokud nevíš jsou kuchařky nebo ochotná sousedka. U nás na sidlišti jedna ovomanželka dostala husu z venkova. Jak byla zvykla na zboží z krámu . Dala na pekáč a upekla.Nebylo to k jídlu husa nebyla vyvržená. taková maličkost že.

bolak

Bublinnka: chtěl se prát, bestie zákeřná, šťouchnul sem do něj a on mi prsknul olej do vočí…

naštěstí… už jsme se usmířili!!

..a sliny z úst se linuly,
pak v jedno tělo splynuli..

Damiana

Tys' ho snědl?! Tééda … Podle toho pomrkávání jsem myslela, že už jste spolu minimálně začali chodit…:-)

bolak

chodit chodit…projdu se s ním macimálně zejtra ráno k míse a pak mu zaplatím jednu jízdu tobogánem…

vono láska jó, ale vocaď pocaď.. (kámoši na život a na kvok)

Damiana

Přišel k vám kdovíodkud a co hygiena? Znal ses s ním alespoň trochu, než ti vlezl do trouby? Aby to spíš nebyla divoká noc…:-) Tyhle kuřata se nezdají, umí se tvářit jako neviňátka a přitom už vodkráglovali lidí…:))

bolak

banan93: však vono to sleze, neboj, těch 1500 bodů mi totiž těsně před dosažením zlata doklikal Dr.Axl

stačí počkat 16 dnů a uvidíš…