Když se u něčeho říká vemte si kávovou žličku, je to myšleno jako zarovnanou nebo vrchovatou?

Odpovědi
msi

Vrchovatou, jak bys chtěla nabrat cukr… maximum co to jde… tak ti to udělá kopeček, tak prostě vrchovatou. Tímto jsem si jist, ručím zato hlavou a rukama.

talka

msi: abys nepřišel ještě o nohy! I lžičky jsou různě velké a záleží i na konzistenci hmoty (krystal, krupice, …); já myslela, že obsah lžičky je: vršek hmoty= obsahu lžičky.

arygnoc

ak je návšteva u mňa, tak zarovnaná (s odkazom na msi, lžyčka cukru), ak som na návšteve ja, tak vrchovatá).

no, asi som lakomec 😁

😉

Luxx

co to je žlička?