Kdyz se tu pta nekdo uz na uhli … 🙂 , jak nejrychleji zatapet ? Kotel mame novy – od lonska – na drevo a uhli…

Doplňuji:
Pane Mosoj , ja potrebuji navod uplne na vsechno !!! Se mnou musite ( ale i nemusite ) mit trrrpelivost. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Návod jak zatápět v kotlu zde:
http://topeni­drevem.sweb.cz/T­.rezim/html/pra­vy.htm

Další odpovědi
mosoj

Přeci nepotřebujete návod na zatápění. Nejrychleji dřevo – uhlí. Čím zapálíte dřevo již tak rozhodující není.
Doplňuji:
Nic se neděje.