Kerynka

Když se s partnerem minimálně hádáme máme šance že nám to dýl vydrží?

Nejlepší odpověď
Drap

Šance je vždy. Nezáleží ani tak na tom, jak se často hádáte či nehádáte, ale na tom jak to oba dva myslíte vážně, a jak moc dokážete být vzájemně tolerantní.

Další odpovědi
anonym

Vztah skončí vždy díky lenosti a lakomosti nic netrvá věčně!

Lakeysha

Kdyby tohle byla záruka, tak jsem za vodou a budu s nim asi nadosmrti, bohům žel je ve hře daleko víc faktorů…neni to tak dávno, co jedna nejmenovaná osoba podvedla svou partnerku nejmenovanou osobu, ačkoliv ho strašně vzalo, když to prasklo a byl z toho celej šedivej, že jí ztrácí. Ale to už jsou prostě chlapi…no však my ženský děláme taky krávoviny, to naprosto uznávám. A taky přehnaně harmonickej vztah může skončit nudou…ale každopádně nehledej na vzahu šrámy, doufej, že budeš mít štěstí, ale doporučuju zůstat nohama na zemi…

hanulka11

Hlavně je důležité vše si vyjasnit a umět o věcech promluvit – takové ty nedorozumnění jsou všude .
O tom právě je ten partnerský život- umět druhého pochopit , tolerovat jeho chyby a nechat mu trochu té volnosti – neporoučet a nechtít druhého předělávat k obrazu svému .