Avatar uživatele
anonym

Kdyz se s nekkym bavite , sedite s nim na venkovni zahradce a ten dotycny – a ma slunecni bryle . Vadi vam to ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Kerberus, johana 56, tom004, dědapetr, Deli před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Vůbec mě to nevadí sám mám brýle které na slunci tmavnou.Jsou dioptrické.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Ono to možná normální je,ale mě se zdá,že to není moc slušné.Takže mi to vadí.Přece jen raději koukám raději lidem do očí než na svůj odraz v brýlích.
A co mi opravdu hodně vadí,tak to,že i hodně celebrit při rozhovoru nebo při moderování nějakého pořadu mají taky brýle na očích a nemusí ani svítit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Pokud tam svítí sluníčko a dotyčného znám, tak by mi to nevadilo. Kdyby to bylo pod slunečníkem, kde by byl stín, tak by mi to vadilo i u známého – nejen u cizího – u cizího by mi to vadilo i při sluníčku – i když já bych byla hodná a trvala bych na tom pouze při seznamování – přece nikomu nechci přivést nějaký zákal – vzala bych ho do stínu – ha – už jsem na to přišla =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Venku na zahrádce?Nevadí.Jen při představování bych si je na moment dala dolů.Vadí mi víc psaní textovek při rozhovoru osoby,se kterou komunikuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, lebo v nich vidím sama seba. A to sa mám baviť sama so sebou?

Doplňuji:
Ak viem, že slniečko prekáža, sadnem si tak, aby svietilo mne do očí (mám ich trénované)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Nevadí,mám proto pochopení,jelikož mám na obou očích umělé čočky a ty jak známo propouští daleko více světla na sítnici,tak o to více si je musím chránit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Rozhodně ne, nosit v létě v exteriéru sluneční brýle je normální :) a že při rozhovoru není „oční kontakt“? No tak není, co má být :)

Ale asi by byl rozdíl, jestli by se jednalo o kamarádský pokec, obchodní schůzku nebo balení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

mozna trochu, kdyz se s nekym bavim ja tvari v tvar, nebo jen nekoho zdravim, vetsinou je sundam. nosim sl. bryle vsude, kde to jde. beru zrak jako nejdulezitejsi smysl, tak si jej snazim chranit. bez nej bych asi zesilel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Musím tmavé brýe nosit i v zimě,nejen za slunečného počasí.Pokud při posezení dojde k představení,na chvíli je sundám a vysvětlím,že to bez nich opravdu nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

No vida, me to vubec nevadi a naopak me nenapadlo premyslet nad tim, ze by to protistrane vadilo. Dost casto je totiz mam.
Nejen pri ostrem slunci, ale mhourim oci i pri oblacne obloze, kdyz jsou okolo svetle plochy (beton, fasady..), nebo v aute az do setmeni. Na chate v prirode a zeleni pritom bryle nenosim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Mne to určite nevadí 🙂 A dúfam, že ani ľuďom, ktorí sú so mnou, lebo ja si ich neskladám ani v obchode, a zvyknem ich mať aj keď je ,,pod mrakom". Zásadne nosím slnečné okuliare vždy, pokým neprší. Niekedy, keď sú také menšie prehánky, ale zároveň svieti slniečko, tak si vezmem aj okuliare aj dáždnik a som v pohode 🙂 A hlavne, aj moje oči si už na ne zvykli 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Víc mi vadí, když je nemá a zoufale mžourá do sluníčka, mává rukama kolem obličeje a kroutí se, aby slunečnímu svitu píchajícímu do očí unikl. Radši ať má brýle a je v pohodě 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek