Lorelai

Když se rychle zvednu zamotá se mi hlava a někdy mám černo před očima.

Co s tím a čím to je? Dík

Nejlepší odpověď
beer

Nic se neděje, občas se to zkrátka stává, máš asi momentálně nižší TK. Stačí se nejprve na vteřinku posadit a je to v pohodě.
Pokud by to přetrvávalo delší dobu bez zjevných příčin, navštiv svého lékaře.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Většinou je to způsobeno nízkým tlakem. určitě nenechávejte nic náhodě a dojděte si za praktickým lékařem nebo za kardiologem.

NemamSlov

moze to byt problem s tlakom, alebo problem s okyslicenim mozgu odporucam GinkoPrim ak sa to stava casto

léčitelka

Když půjdeš k doktorovi, budeš lítat od čerta k ďáblu a prd zjistí, nebo Ti nasadí prášky.Máš zablokovanou krční páteř a energie se shromaždďuje v hlavě více, než-li třeba. Rovněž je mozek málo prokrvován, tedy nedostatečné množství kyslíku.Nech si od někoho odblokovat krční páteř, uvolnit svaly okolo ní a zamysli se nad svým pitným režimem!!!

helcaify1

U nás v rodině se to stávalo mamce. Pak jí našel kardiolog šelest na srdci.

Sonush

Mě se to někdy stává když se koupu a napustím si až moc horkou vodu ;)

jpau

Co já vím tak je to z toho, že se ti v tu cvhíli málo okysličí mozek. Mě se to třeba dělo když jsme měli v koupelně plynovou karmu (sprchoval jsem se, pak jsem se zvedl a připadal jsem si jak po 15 pivech 🙂 ).