Avatar uživatele
Damiana

Když se říká Kozel zahradníkem, myslí se tím v Čechách toto?

http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/69419/ro­move-si-zalozili-stranu-a-pokladnik-plachl-s-kasou.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, aramah, hanny 2, Drap před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Já se nedivím,jo ale naopak by mi to přrkvapilo(kdyby neutek)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V celých Čechách je ten problém, že je více kozlů než zahrádek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Tak to je teda pecka,ale co se divím,že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

STARÝ VTIP: Přijde Róm na Pracovní úřad: „Hledám práci, rád pracuji, dejte mi práci“. Úředník: „VY CHCETE PRACOVAT?! V tom případě tu mám volné místo ředitele, žádná odpovědnost, plat 180 tis.Kč + 100 tis.Kč měsíčně odměny, 4 hodinová pracovní doba, z toho hodina volno na oběd, vlastní atraktivní sekretářka, nejnovější typ služebního auta a nejnovější modely PC a služebního mobilu…“. Róm: „Vy si ze mě děláte srandu?!“ Úředník: „Ale Vy jste si začal“.
Ano, je smutné, že Róma od „Nepřizpůsobivého“ musíme hledat jako jehlu v kupce sena. Ještě horší je fakt, když ten jeden jediný slušný Róm křičí za „všechny "Nepřizpůsobivé“: „Nejsme všichni stejní!“, jak bylo nedávno v televizi. My nemáme tu moc je rozlišit a oni se raději zařadí mezi ostatní „nepřizpůspobivé“, aby nevyčuhovali z řady. A rodí se jak houby po dešti, stejně jako čínský přistěhovalecký huby. A nikdo jim nezakáže pobyt, za 30 let budou třetinu republiky tvořit cizinci, jak uvádí statistici, pomoz Pán Bůh našim dětem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek