Damiana

Když se říká Kozel zahradníkem, myslí se tím v Čechách toto?

http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/69419/ro­move-si-zalozili-stranu-a-pokladnik-plachl-s-kasou.html

Nejlepší odpověď
aramah

Já se nedivím,jo ale naopak by mi to přrkvapilo(kdyby neutek)

Další odpovědi
Drap

V celých Čechách je ten problém, že je více kozlů než zahrádek

hanny 2

Tak to je teda pecka,ale co se divím,že?

pusinka50

STARÝ VTIP: Přijde Róm na Pracovní úřad: „Hledám práci, rád pracuji, dejte mi práci“. Úředník: „VY CHCETE PRACOVAT?! V tom případě tu mám volné místo ředitele, žádná odpovědnost, plat 180 tis.Kč + 100 tis.Kč měsíčně odměny, 4 hodinová pracovní doba, z toho hodina volno na oběd, vlastní atraktivní sekretářka, nejnovější typ služebního auta a nejnovější modely PC a služebního mobilu…“. Róm: „Vy si ze mě děláte srandu?!“ Úředník: „Ale Vy jste si začal“.
Ano, je smutné, že Róma od „Nepřizpůsobivého“ musíme hledat jako jehlu v kupce sena. Ještě horší je fakt, když ten jeden jediný slušný Róm křičí za „všechny "Nepřizpůsobivé“: „Nejsme všichni stejní!“, jak bylo nedávno v televizi. My nemáme tu moc je rozlišit a oni se raději zařadí mezi ostatní „nepřizpůspobivé“, aby nevyčuhovali z řady. A rodí se jak houby po dešti, stejně jako čínský přistěhovalecký huby. A nikdo jim nezakáže pobyt, za 30 let budou třetinu republiky tvořit cizinci, jak uvádí statistici, pomoz Pán Bůh našim dětem…