Lgee

Kdyz se posilaji premium SMS, komu ty penize patri?

Takhle by si mohli majitele telefonickych spolecnosti dat do nejakeho telefonu neomezene prostredky a pak za to platit premium SMS. Odkud by ty penize sly, jelikoz by byly jen fiktivni?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Při třicetikorunové sazbě je 27 toho, kdo si službu objedná, a 3 koruny operátora. Takže pokud by majiel telefonní společnosti dal na předplacenou kartu peníze ve výši třeba 10 tisíc, tak by vlastně sponzoroval tu firmu, což je blbost.