Avatar uživatele
stana73

Když se pořád zdražuje benzín, jezdíte méně?

Anebo vám to nevadí,protože pořád tankujete „za 200“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? SajmonModer, Marunka2 před 4776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pralinka1979

Jezdím víc ☹ Musím. Do práce to jinak nejde ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janek66

Manželka se jinak než autem do práce nedostane, jezdíme stejně.Ale koupil jsem jí menší auto, místo spotřeby 8–10 litrů jezdí za 4–5 litrů tak může za 200 tankovat dál a ujede víc než dřív.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Stano, nejezdím podle toho, kolik stojí benzin, ale podle toho jak potřebuji. Tankuji vždy plnou až po hrdlo. Abych nemusel tak často k benzince.....
Odpověď je: nejezdím méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Straka

Jezdím pořád stejně, jelikož mám většinu cest služebních. Pokud bych jezdil vlastním autem, uvažoval bych o elektromobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Autem nejezdím od té doby, co benzín zdražil na 4,50 Kč.
A to bylo už dávno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Jezdím více, neb jsem přešel na „plyn“ (=LPG) a při těch 200,– Kč ujedu skoro dvojnásobné množství km než na benzín…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rvrablik

Jezdím (platím benzín), když potřebuji ušetřit čas. Když nepotřebuji šetřit čas, chodím a šetřím benzín (i přírodu 🙂.

Např. chodil jsem 2roky do práce pěšky 2km – trvalo mi to ráno 20až 30 minut. Pěkně mě bolely lýtka, moje váha se stejně nesnižovala (ba právě naopak). Až jsem si řekl „dost“: Nyní jezdím 1,9km a v prácí jsem za 6minut…

před 4741 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek