Když se pacient objednává k lékaři proč je nucen koukat s jakými pojišťovnami má smlouvu?

Pacienta má zajímat jak je lékař dobrý a ne jestli má smlouvu s „malou“ pojišťovnou.

Nejlepší odpověď
Pájo

Pacienta má v prvé řadě zajímat vlastní zdraví, hned v druhé řadě má zjišťovat, co ho to bude stát /a protože jsou peníze bohužel vždy až na prvním místě, musí se zajímat s jakými pojišťovnami má daný lékař smlouvu – bez ohledu na to, jak je lékař schopný/.
Nemá-li totiž lékař smlouvu s Vaší pojišťovnou, nepracuje zadarmo, ale veškeré své náklady naúčtuje Vám.

Je taky trochu naivní přejít v dnešní době k nějaké malé-vznikající pojišťovně! Lidi myslete.

Další odpovědi
hanny 2

V případě,že s Vaší pojišťovnou smlouvu nemá,budete muset zaplatit KESCH /nebo kartou – nevím,zda jsou na to lékaři zařízeni,ale pokud vím,tak ne/.

Drap

Neni se čemu divit. Pokud by neměl s uvedenou pojišťovnou smlouvu, nikdo mu to nezaplatí a pracuje zadarmo.