Michal Kole

Když se opravuje bytový dům a je všude kolem lešení a zloděj vyleze po lešení a někomu vykrade byt, kdo nese právní

odpovědnost ?

Společenství vlastníků bytů nebo stavební firma, které patří lešení ?

Když je to dočasná akce tak si nikdo nebude dávat mříže před okno, jako když je balkón v přízemí 🙂

Má prostě normálně zavřeno a zloději stačí nůž na sklo a přísavky, aby se dostal nehlučně do bytu a kradl, když majitelé spí.

Odpovědi
Sůwa

U nás se to skutečně letos stalo, jenže se zloděj nešplhal po lešení, ale využil přítomnosti různých cizích lidí a kraválu v domě a v poledne prostě vykopl jedny dveře. Nikdo pak ale stejně nechápal, proč si odmítám nechat demontovat mříže.