Když se odstěhuji do jiného bytu, jsem povinen zaplatit ještě 2× nájem v bytě který jsem předal a už v něm nebydlím.

Odpovědi
Mili @

Po OFICIÁLNÍM PŘEDÁNÍ BYTU bych žádný nájem zásadně neplatila!!!
Co to kdo na Vás zkouší????!!!!
Jedině, kdyby toto bylo uvedeno ve smlouvě o nájmu bytu, pak asi jo…!

Lásenka

Asi myslíte kauci, pokud máte 2 nájmy předplacené, měl by vám je pronajímatel vrátit, pokud bylo uhrazeno z vaší strany vše a byt je v pořádku.