Rokio

Když se odstěhuji z ČR do Albánie, budu tam bohatší?

Ze středně bohatého státu do chudého státu

Nejlepší odpověď
Drap

Bohatší než kdo? Na takto položenou otázku nelze odpovědět. Sám zřejmě nevíš na co se ptáš.

Další odpovědi
da ny

„Albánie patří mezi deset nejchudších evropských zemí s polovinou obyvatelstva zabývající se zemědělstvím. Země se potýká s vysokou nezaměstnaností, korupcí dosahující až na nejvyšší místa a organizovaným zločinem.“
Jako politik, zločinec, církevní představitel, bankovní úředník, podnikatel/za­městnanec v cestovním ruchu se budeš pravděpodobně mít v Albánii po finanční stránce lépe než tady.
Také se může stát, že tvá rodina bude „chcípat hlady.“
🙂
Každopádně o nějaké ty zkušenosti budeš bohatší......

Psychotic

Budeš.

Vzhledem k nižším nákladům na živobytí ti zbude víc peněz na přidaný luxus, navíc budeš bohatý v porovnání s místními, což ti asi bude dělat dobře.

Ale Albánie nemusí být nejlepší destinace. Podle žebříčku zemí s nejnižšími náklady na živobytí bys byl (v Evropě) „nejbohatší“ v Moldavsku nebo na Ukrajině, viz zdroj.

Zdroj: http://www.num­beo.com/cost-of-living/rankin­gs_by_country­.jsp