přestěnárka

Když se o nepouřitelné věci řekne, že je na dvě věci, jaké dvě věci se tím myslí?

Odpovědi
Kelt

V podstatě se tím myslí jedno a to samé. Je to stejné jako když o někom řekneme, že je za 18 a druhý bez dvou za dvacet. Nebo má jednu kapsu práznou, druhou vysypanou. V žádné nic nemá. Když je nepoužitelná věc, tak je na nic a to můžeme říci i dalším způsobem.

Löwe

Napadá mě jen jedno a psát ho tu nebudu :D