Michal Kole

Když se nějaký „úchyl“ epiluje, z čeho ty chlupy roztou, když se předchozí chlup vytrhl i s kořínkem ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Musím tě zklamat, na odstraňování chloupků není nic úchylného, je to pouze záležitost estetického vnímání každého. Někdo preferuje s, jiný bez.
A chloupky jsou nezmaři, takže ikdyž je vytrhne s kořínkem, tak se počase zase obnoví a vyroste další a další.

Další odpovědi
Fyzik

úchylovi roztou z toho stejného, z čeho úplně normálním lidem. z kořínků, které se obnovují.

doplňující otázka. vznikne nový kořínek nebo ten starý se regeneruje? vytrhne se celý kořínek?
Doplňuji:
tak jsem prošel wiki a vlas tedy vyrůstá z vlasového folikulu. Je to místo, kam vedou potní a mazové žlázy a jsou tam buňky, které vytvářejí vlas. nic z toho se ale nevytrhne. všechno je na svém místě a dále to produkuje vlas se vším všudy, jen od začátku.