Michal Kole

Když se natáčí film/seriál ve veřejném plaveckém bazénu, musí se herečky ospprchovat jako BFU návštěvníci ?

Nebo v tomto případě produkce vyjednává vyjímky z hygieny a pak zaplatí výměnu vody a úklid nádrže bazénu po „špinavých“ herečkách ?

Pokud se herečky musí osprchovat tak jak je možné, že ve scéně před skokem šipky do bazénu jsou suché ?

Poznámka: Otázka už tu byla, ale byla smazána dřív, než někdo stačil FUNDOVANĚ a ADEKVÁTNĚ odpovědět, takže z logiky věci ji dávám znova.

Smazáním se logicky odpovědi nedočkám, a pokud odpovědi trvám tak ji musím položit znova.

Pokud existuje jiná alternativa tak poslouchám.

Odpovědi
arygnoc

určite.
inak totiž hrozí že tie chemikálie, čo na sebe i v sebe (napr. poprsí) herečky normálne majú, by mohli rozpustiť „veľký bazénový štupeľ“, a to si žiadny prevádzkovateľ verejného bazéna (ani v súkromí) nedovolí.