Zlatý

Když se narodí dítě tak pánové to oslaví tak, že se opijí do bezvědomí, jak to oslaví ta rodička ?

Může rodící žena po porodu hned alkohol ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vzhledem k tomu, že novorozenec se cca ob dvě hodiny budí, nemá rodička na nějaké slavení čas, sílu ani pomyšlení.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nemůže a dlouho nebude moct :) Dostal by se do mateřského mléka. Novopečená maminka taky na slavení a juchání nemá ani pomyšlení.

je štastná že to má zasebou a myslí jen na dítě,myšlenky na oslavu určitě nemá

Michale, žena je buď rodící, nebo po porodu. Ještě by to bylo možné zkombinovat u několikanásobného porodu, jako že už něco odrodila, ale ještě má nějakou tu práci před sebou.
Pokud rodí žena v porodnici, tak zde se alkohol nepodává. Rodička (i ta co rodí doma), která právě přivedla na svět dalšího malého křiklounka, toho má většinou dost. Takže buď si unaveně a šťastně svého caparta prohlíží, nebo se snaží vyspat, aby měla na ten maraton, co ji čeká, dost sil.
Alkohol by neprospěl jí, ani dítěti, protože platí, že co sní a vypije matka, to prostřednictvím mateřského mléka ochutná i kojenec.

Rodící žena není nemocná. Pokud ji nejsou podány nějaké léky, které by neměly být míchány s alkoholem, není důvod si po porodu přiťuknout. samozřejmě že není žádoucí se zpít do němoty už jen proto, jelikož bude kojit.

Diskuze k otázce

Zlatý

baghira

Mám dva kluky, a ani v jednom případě jsem se po porodu neopil (i když jsem byl přítomný a dokonce i stříhal :) ). Neudělal jsem snad něco špatně?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.