b123456789

když se mně někdo snaží zabít ve snu a když mně pak nakonec chytí a zabije umřu doopravdy?

Nejlepší odpověď
www

Ano !
Dřív nebo později umřeme všichni i bez hrůzostrašných snů, které s tím navíc nemají pranic společného 🙂
Doplňuji:
Jako dítěti se mně zdálo, že jsem měl křídla a uměl létat.
A teď kontrolní otázka: myslíš si, že jsem se probudil s křídly a odletěl do školy? 🙂

Další odpovědi
Drap

Ne. Sen je sen a realita je něco jiného.

petra15

Jen kdyz te píchne nozem do ruky, tak tam budes mít pri probuzení skoro krvavé místo…a kdyz se te v polospánku dotkne studeným kovem a rekne, ze je to horké, tak muzes mít pak opareninu…dobrý né?
Doplňuji:
mela jsem jako díte takový sen, a bránila se vrahovi pred píchnutím nozem, a bylo to tak…(píchnul mne do dlane)

ShadowCZ

Neplést s Matrixem, zde jsme v „normálním“ světě a jen v Matrixu zemřeš ve „snu“, i když to ti lidi neví, že to není pravý svět. V reálném světě je šance, že když „umřeš“ ve snu, tak i v RŽ minimální až vyloučená.

mosoj

Ani v Kocourkově neumřeš ve snu.