jjj123456789

Když se mi zjevil Bůh a chtěl po mně něco, co není v souladu s křesťanstvím, koho mám jako správný křesťan poslechnout?

Nejlepší odpověď
kapka

Poslechnete svého psychiatra a zvyste si dávky. :)

Další odpovědi
nnn1

Může to být:

  1. to, že se Vám zjevil Satan Ďábel (Mat. 4:3–11 – Satan pokouší Ježíše). Bůh dnes žádné zázraky nedělá (1.Korinťanům 13:8b – „Ale jsou-li dary prorokování, budou odstraněny…“)
  2. to může být nemocí, např. schizofrenií.

Roman71

jjj123456789, na tohle bych byl velmi opatrný! Pravý Bůh se už dnes nikomu nezjevuje. Vše co chtěl sdělit lidem, je zapsané v jeho Slově – Bibli.

Pokud by ti ten, kdo se vydává za Boha radil něco, co je v rozporu s Biblí, mělo by to být pro tebe jasným varováním, že něco není v pořádku.

mosoj

Jako správný křesťan jdi do sebe a navštiv Bohnice.

anonym

Prozdraď co po tobě ten Bůh chtěl! Nevím co bylo v nesouladu!

zjentek

zachovej se stejně, jako kdyby po tobě něco chtěla manželka – poslechni kámoše

Agneta

Vem si příklad z Husáka, kterému se to taky stalo :DDD https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CH1sefMTj4o

Kelt

každé zjevení nemusí být božího původu. Pokud jsi křesťan, chodíš tedy do kostela, tam si promluv se zkušenými lidmi.

marci1

Svůj rozum. 🙂

anonym

Každý křesťan čelí každodennímu pokušení a je v neustálém boji proti duálnímu já,protože je duševně otevřený a "jede"v tom dogmatu o rozpolcené osobnosti.

gagaga

ale s Panenkou Marii byste drahoty nedelal, ze ? :p

  • iv-