Hina

Když se mi odlepuje spodní deska na kytaře, můžu jí opravit slepením sekundovým lepidlem?

Když se mi odlepuje spodní deska na kytaře, můžu jí opravit slepením sekundovým lepidlem? Nezničí to nějak funkčnost kytary? Je stará už přes 20 let.

Nejlepší odpověď
gecco

Sekundáč na dřevo??
:-O
Pokud je to ´šrot´, dej ji spravit nějakému truhláři.
Jestli je ale kvalitní, obrať se na nějou opravnu – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=o­prava+kytara&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl .
😉
Na dřevo jsou podstatně kvalitnější lepidla, než je kyanoakrylát.

Další odpovědi
ivzez

Budete-li lepit sama nevhodným dopisem,
můžete zničit zvuk …
Kytaru byc h svěřila odborné opravně.

Emefej

Čímkoliv jiným než sekundovým lepidlem to bude lepší. I obyčejný Herkules udělá v tomto případě lepší službu. Pokud to není mistrovský nástroj, odnes jí k truhláři, on si poradí.