dgfdgf

Když se mi někdo dostane do počítače, tak to se dostane do emailu a dalších internetovejch profilů nebo…

…nebo se může dostat na dálku i do třeba mejch dokumentů v Excelu, různejch složek atd? Zvládne tohle hodně lidí nebo jen málokdo?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Když se ti hacker dostane do PC, tak si dokáže vygenerovat všechna použitá hesla a přístupy, co jsou poschovávané v různých záložních, sys, ini, a pod. souborech. Pokud si aktivuje vzdálenou správu PC, může ho ovládat i na dálku z jiného zdroje. Následně může tyto informace neomezeně zneužívat, pokud nejsou ty kroky podmíněny ještě dalšími bezpečnostními prvky. Např. u bankovnictví se příkaz ještě potvrzuje bezpečnostním kódem zaslaným SMS na telefon…

Další odpovědi
Drap

Ti co to umí se dostanou všude. Do všech složek, do všech dokumentů. Je zřejmě takových lidí poměrně dost. Kolik přesně ti nikdo neřekne. Statistiky o tom se nevedou.