Misshullinka

Když se mi na notebooku objevil STAV NOUZE a restartovala jsem tak je furt ve stavu nouze a jak se toho zbavím???

Odpovědi
Bedy

A proč pak se ti tam ten Stav nouze spouští? Nedělala jsi nějaký psí kusy s počítačem.
No nastartuj do toho nouzáku, klikni na Start-Spustit, zadej tam msconfig a zvol tam normální spouštění. Pak sby se ti měl počítač spustit v normálním režimu.

Pro jistotu pak počítač otestuj antivirovým&an­tispyware programem a vyčisti disk programem vyčištění disku. Najdeš ho ve Startu (v Všechny programy-příslušenství-Systémové nástroje).
A ještě spusťt kontrolu disku – klikneš na Start-Spustit a zadáš tam cmd. Do toho černýho okýnka (Příkazový řádek) zadáš chkdsk /f (tedy chkdsk mezera lomítko malé f) a dáš Enter. Pokud to bude chtít odpojit svazek nebo restartovta počítač, stiskneš A jako Ano a dáš Enter.