když se me nikdo neptal jestli se chci narodit tak proč..

me ted rozkazuje jak mam žít??

Nejlepší odpověď
Drap

Jo děvče tak už to chodí. Ty se taky nebudeš ptát svých dětí , jestli se chtějí narodit

Další odpovědi
arygnoc

buďte rada, že ste sa narodila.
A vďačná.

Takých tých pár „poslúchnutí“ za to určite stojí, verte mi.
Časom pochopíte, že tí, o ktorých si, myslíte, že Vám rozkazujú, Vám nechcú zle.

iceT

Rodičové nikdy nerozkazují,rodiče se jen snaží dát nějakou průpravu do života a také rady.
Člověk mezi 10 až 20 lety to ale vnímá jako rozkaz,protože mladý jedinec v tomhle věku trpí představou,že ví všechno nejlíp,že sežral všechnu moudrost světa a ten životem a zkušenostmi otrkaný neví v podstatě nic.Ten otrkaný ale ví,a mnohdy z vlastních zkušeností.
Mnozí rodičové také aplikují formu- dokud tě živím a bydlíš pod mou střechou,tak mě budeš poslouchat.
Takže rodiče poslouchat zavčas,protože pak je pozdě brečet na rozlitým mlíkem a říkat si:„Oni měli přece jen pravdu.“

mojitek

Nic ve zlým,ale takovýchhle frází je na netu spousta,slečno..Ale ti starší co Vás mají rádi Vás těmi „rozkazy“ chtějí uchránit od chyb kterých se oni sami dopustili.Ale to pochopíte až dospějete a budete mít třeba i svoje děti.A nevěřím,že Vy je nebudete chtít ochránit těmi „rozkazy“ 😉

anonym

Za tuto otázku se dříve dávalo 25 na holou.