mikee.nikee

Když se kupují hry na steamu musím si steam stahovat ? K čemu se to vlastně stahuje ?

O steamu nevím vlastně skoro absolutně nic … takže poradí mi někdo k čemu to je apod. ?

Odpovědi
MensinQo

Steam je vlastně zjednodušená koupi hry, pokud máš dobrý pocit z toho, že máš hru na CD, tak si to na CD koupíš, a kód který máš na CD si nedáš do instalace, ale do steamu, který musí být stažený, z toho důvodu, aby si mohl spouštět koupené hry, které budeš mít v knihovně, a hodí se to hlavně k tomu, že když ztratíš CD, tak to na steamu pořád máš, a můžeš to mít na jakémkoliv PC a je to jedno. Ale pokud chceš hru spouštět přímo v PC, tak kód na CD nedáš do steamu, nýbrž přímo na instalaci hry, ale nedoporučuji, lepší je to stahovat ze steamu, ale déle to trvá.