lukas.zmizik

když se koupete v bazénu – v potoce či v moři – čuráte do vody?

Odpovědi
Michal Kole

Protože neumím plavat, tak logicky do bazénu či do volné vody nemůžu, tak nemusím tento problém řešit 🙂

Jinak mi to připadá nehygienické a vůči ostatním spoluobčanům to taky není košér, aby se koupali v mých tělesných odpadech.

Lukasy

Možna jak jsem byl maly tak jsem se do bazenu vyčural, ale nejsem si tim jisty. Jinak v potoce a moři je rozhodně vic jinych skodlivin než moč. A když někdo pluje na loďce taky nepopluje na břeh aby se vyčural.