Avatar uživatele
anonym

Když se klíště přisaje tak už se neodsje? Nebo se může zase „vyšroubovat“ a jít o dům dál?

Pokud má někdo klíště, tak to samé nemůže napadnout třeba jeho partnera tak že by se „vyšroubovalo“ a přeskočilo třeba na mě?
Nebo jak to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Předně se nijak nešroubuje, nemá totiž žádný závit, ale zpětné háčky na onom ústrojí. 😉
Většinou dokončí sání, uvolní se, odpadne a pokračuje jeho vývin (v závislosti na stadiu).
Pokud ho ale hostitel ihned po přisátí odstraní, najde si nového hostitele. Samozřejmě ne skokem. Skákací nohy postrádá 😉.

Zdroj: Odborná literatura

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Klíště je nenažrané, asi to pochytilo od lidí. Když má to štěstí a nerušeně pije, zvětší se jeho objem až do velikosti velké třeňové pecky ( prostě je to krasavec).
Pak se v pohodě pustí ( mezi tím tě ovšem v klidu nakazí kdejakou nemocí) a lehne ani se nehne. Jedině že by se kutálelo. Až to zase pěkně stráví najde si další oběť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Letos se mi stala zajímavá věc.Asi před měsícem jsem našel na zadní straně…někde mezi hlavohrudí a zadečkem,přisáté klíště.Manželka mi ho chtěla vytáhnout a ono samo odpadlo.Bylo vysušené a asi uhynulé.Denně se sprchuji a stejně drželo,ale asi umřelo na otravu nikotinem,nebo vlivem vitamínu B který beru,prostě samo zdechlo a už skoro odpadlo.Takže to asi jde,že samo uteče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Asi dá.
Doplňuji:
Napsala jsem kravinu: Ano, asi se může „odšroubovat“.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek