Drap

Když se díváte na televizi, necháváte svítit světlo ? Nebo svíčku ?

Ono je to celkem jedno, ale toto je zajímavé řešení
http://letecka­posta.cz/136306433

Nejlepší odpověď
briketka10

za televizí mám lampičku
a za NB mám taky jednu to,
abych na tebe lépe viděla :))
Doplňuji:
ta baba nevím, kde to vzala :))

Další odpovědi
Lucijej

Zřejmě na Slovensku vyvinuli technologii, při které stačí televizi energie z plamene svíčky.. Akorát by mě zakímalo, jestli na to stačí dortová nebo nějaká větší…

jirkajirka

Vzhledem k tomu, že nám před domkem svítí celou noc pouliční osvětlení mám v domku v noci šero a tak se na televizi mohu dívat při pouličním osvětlení. Nemusím svítit lampičkou a tak si šetřím elektrickou energii což je levnější jak kupovat svíčky. I když svíčky to je zas romantika.

gepik

Organizácia Greenpeace upozorňuje, že údajný výrok Ľubice Trubíniovej je nepravdivý. Výrok bol uverejnený týždenníku Nový Profit 4. apríla 2011. Redakcia týždenníka už priznala, že išlo o redakčnú chybu a na výrok neexistuje žiaden dôveryhodný zdroj.

Zdroj: http://www.gre­enpeace.org/slo­vakia/sk/pres­s/tlacove-spravy/vyjadrenie-greenpeace-k-dajne/

Drap

Samozřejmě ověřit dost dobře nejde. Ale ať je to jak chce, tak to alespoň pobavilo.