Michal Kole

Když se dítě zdraní při tělocviku, jak proběhne ošetření, když škola nemá plné moce rodičů?

Škola + špitál je na druhé straně republiky (dítě bydlí na intru)

Nejlepší odpověď
briketka10

to vymysleli zas pytlovinu, žé těch kombinací a tys přišel na další klobouk dolů !

Další odpovědi
Drap

Učitelé ošetřit nesmí. Tak pokud je to zákrok který potřebuje ošetření, tak se zavolají záchranáři, pokud je to odřenina, tak ho nechají tak.

Nikkol

Na akutní ošetření nepotřebujete plnou moc.