Avatar uživatele
bolak

Když se chystáte vložit otázku, používáte před tím vždycky nejdřív vyhledávací lištu?

Abyste se ujistili že už tu náhodou podobná otázka někdy před dvěma lety nezazněla, tak jak to tu po nás stále dokola vyžaduje jeden zdejší kverulant?

A uhodnete koho tím myslím?

A schválně, najedete i u něj, ortodoxního kodexoholika, odpověď ve které neodpovídal na otázku, případně otázku či příspěvek v diskuzi, které nějakým způsobem nebyly slučitelné s pravidly tohoto webu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, tom004, briketka10 před 4358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nikdy jsem ji nepoužil.Zastávám názor,že i když už otázka,i má, byla v nějaké podobě v minulosti položena,je zde mnoho nových uživatelů,kteří se mohou něco dozvědět.Oni totiž nemohou vědět,že na ní už někdo,třeba před 300 dny odpověděl.A navíc je tato „lišta“ zdrojem zbytečných „žabomyších válek“ mezi některými z nás.Lišta je dobrá když se používá,ale ne když se zneužívá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Doplňuji:
Já to zpočátku občas zkusila, jenže tam stejně nic zajímavého není a teď tě to na lištu navede samo ( a nikdy stejně nic nenajde ). Kdysi to nazývali „modrá lišta“, tak to jsem vůbec netušila o co jde. Když jsem se tu naivně zeptala odpověděl mi jeden nejmenovaný člověk, že pokládám otázku účelově a začal oslovením „svatá prostoto“. U kvalitnějších serverů není třeba ani zadávat dotazy, ve vyhledávači se dá najít co potřebuješ, tady skutečně není nic.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Nepoužívám lištu úplně vždy.

nepoužívám ji NIKDY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nevím, jestli míníš mne, ale lištu (tu šedou) přece není potřeba používat vůbec. 😉
Vložíš otázku, dáš odeslat a uvidíš přece podobné otázky, jako bys tu šedou použil! Teprve pak vybíráš kategorii ap.
Toto je jeden z mála posunů vpřed, stačí jen číst..
Málo možností v anketě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nikdy protože moje otázky jsou jedinečné :)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Používám lištu vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Používám lištu vždy.

vždyť ono to po zavedení nové verze Odpovědí už ani jinak nejde ;{)> vždycky vás to hodí nejdřív na lištu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Nepoužívám lištu úplně vždy.

niekedy sa mi nechce.
hm, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Doplňuji:
oprava: nepoužívam jí nikdy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nepoužívám lištu úplně vždy.

lištu nepouzivam nikdy,protoze si myslim,ze me otazky jsou jedinecne a neopakovatelne:-)omluva všem:-))))))))njn,ja vim.
Doplňuji:
no toto!aramah,ja ale opravdu neopisovala:-)))

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nevim, ze tu nejaka lista je . -iv-

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

www: Neplatí to vždycky. Stačí položit otázku jinak, volit jiná slova a nenajde to ani prd. Ale máš možnost zašátrat v (šedivé) google vyhledávací liště a zkoušet různé kombinace klíčových slov. A na to se ptám.

Jinak by na google lišta byla přece k ničemu ne? :)

Kolikrát jsem

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslím tu šedivou google lištu vpravo quentos!
sabotuješ mi anketu :)

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Quentos ti to nesabotuje, ono ti to fakt nejdřív nabídne něco z lišty a teprve pak ti povolí otázku doplnit a odeslat. Všimni si.

před 4358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek