bolak

Když se chystáte vložit otázku, používáte před tím vždycky nejdřív vyhledávací lištu?

Abyste se ujistili že už tu náhodou podobná otázka někdy před dvěma lety nezazněla, tak jak to tu po nás stále dokola vyžaduje jeden zdejší kverulant?

A uhodnete koho tím myslím?

A schválně, najedete i u něj, ortodoxního kodexoholika, odpověď ve které neodpovídal na otázku, případně otázku či příspěvek v diskuzi, které nějakým způsobem nebyly slučitelné s pravidly tohoto webu?

Nejlepší odpověď
tom004

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nikdy jsem ji nepoužil.Zastávám názor,že i když už otázka,i má, byla v nějaké podobě v minulosti položena,je zde mnoho nových uživatelů,kteří se mohou něco dozvědět.Oni totiž nemohou vědět,že na ní už někdo,třeba před 300 dny odpověděl.A navíc je tato „lišta“ zdrojem zbytečných „žabomyších válek“ mezi některými z nás.Lišta je dobrá když se používá,ale ne když se zneužívá.

Další odpovědi
Sůwa

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Doplňuji:
Já to zpočátku občas zkusila, jenže tam stejně nic zajímavého není a teď tě to na lištu navede samo ( a nikdy stejně nic nenajde ). Kdysi to nazývali „modrá lišta“, tak to jsem vůbec netušila o co jde. Když jsem se tu naivně zeptala odpověděl mi jeden nejmenovaný člověk, že pokládám otázku účelově a začal oslovením „svatá prostoto“. U kvalitnějších serverů není třeba ani zadávat dotazy, ve vyhledávači se dá najít co potřebuješ, tady skutečně není nic.

briketka10

Nepoužívám lištu úplně vždy.

nepoužívám ji NIKDY

www

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nevím, jestli míníš mne, ale lištu (tu šedou) přece není potřeba používat vůbec. 😉
Vložíš otázku, dáš odeslat a uvidíš přece podobné otázky, jako bys tu šedou použil! Teprve pak vybíráš kategorii ap.
Toto je jeden z mála posunů vpřed, stačí jen číst..
Málo možností v anketě.

aramah

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Nikdy protože moje otázky jsou jedinečné :)))))

Syd

Používám lištu vždy.

quentos

Používám lištu vždy.

vždyť ono to po zavedení nové verze Odpovědí už ani jinak nejde ;{)> vždycky vás to hodí nejdřív na lištu

arygnoc

Nepoužívám lištu úplně vždy.

niekedy sa mi nechce.
hm, …

anonym

Nepoužívám lištu úplně vždy.

Doplňuji:
oprava: nepoužívam jí nikdy.

pizlicka

Nepoužívám lištu úplně vždy.

lištu nepouzivam nikdy,protoze si myslim,ze me otazky jsou jedinecne a neopakovatelne:-)omluva všem:-))))))))njn,ja vim.
Doplňuji:
no toto!aramah,ja ale opravdu neopisovala:-)))

anonym

Nevim, ze tu nejaka lista je . -iv-

bolak

www: Neplatí to vždycky. Stačí položit otázku jinak, volit jiná slova a nenajde to ani prd. Ale máš možnost zašátrat v (šedivé) google vyhledávací liště a zkoušet různé kombinace klíčových slov. A na to se ptám.

Jinak by na google lišta byla přece k ničemu ne? :)

Kolikrát jsem

bolak

myslím tu šedivou google lištu vpravo quentos!
sabotuješ mi anketu :)

Sůwa

Quentos ti to nesabotuje, ono ti to fakt nejdřív nabídne něco z lišty a teprve pak ti povolí otázku doplnit a odeslat. Všimni si.