Michal Kole

Když se chci „vyspat“ s holkou, mám nějakou „možnost“ zjistit, že je zdravá nebo ji musím věřit, že nic nechytnu ?

Nejlepší by bylo kdyby zdravotní záznamy, byli normálně veřejně dostupné na internetu (po zadaní nějakého osobního identifikátoru a autorizace/ve­rifikace pacienta).

Třeba pro zákazníky prostitutek by to byla dobrá možnost nebo pro zaměstnavatele.

Výpis od doktora není problém zfalšovat.

Nejlepší odpověď
M.

A nemyslíš si, že je to třeba lození do soukromí?
Opravdu bys chtěl, aby celý svět věděl, že třeba zrovny Ty jsi HIV pozitivní?

Další odpovědi
iceT

Pokud se chceš vyspat s holkou,tak pokud budete fakt jen spát,tak rozhodně nic nechytneš.
Pokud bys chtěl pokročit až k sexu,a nebát se že něco chytíš,tak fakt velice dobrá věc je kondom.
Prostitutky předpokládám se taky nějak chrání,pokud nejsou úplně blbé.

isteron

Záruku nemáš žiadnu, AIDS má dlhú inkubačnú lehotu. Sifylis sa v určitom štádiu prejavuje ako obyčajná chrípka, alebo nachladnutie. Chlamýdie môžeš dostať aj od manželky, ktorú dobre poznáš.

honza19hk

existuje šprcka. Co ti brání ji použít.

hanulka11

Kup si ochranu a používej ji pokaždé aby i ona dotyčná měla jistotu, že nechytne nic od tebe.
takové záznamy to je nesmysl