smutnydrak

Když se chci postavit ze stánkem na občerstvení na odpočívadlo u silnice,koho mám požádat o povolení?… nebo nemusím?

Doplňuji:
a kde a jak zjistím majitele?…Hm?

Nejlepší odpověď
anonym

Mel by jste,ptejte se pod koho pozemek patri.Je to pro Vas prospech!
Doplňuji:
Tam kde chce stat(odpociva­dlo)patri bud silnicarum a nebo se informovat na vyborech,starostu atd:v prislusne lokalite,ale urcite bych se snazila si to povoleni na jakymkoliv miste obstarat!